#GELTONASISKANALAS: Albertas Lakštauskas ir Monika Katkutė-Gelžinė

Paroda MOKYKLA 2020 pristato dar du GELTONOJO KANALO pranešėjus – tai Albertas Lakštauskas ir Monika Katkutė-Gelžinė. Jų transliuojamą žinią apie programavimą pradiniame ugdyme, pranešėjai kviečia išgirsti jau lapkričio 21 d. 11.00 val.

IT – JAU IR PRADINIAME UGDYME!

Parodoje lektoriai A. Lakštauskas ir M. Katkutė-Gelžinė kalbės apie tai, jog net 27-iose sostinės mokyklose pradinukai šį rugsėjį startavo su nauja informatikos ir technologinės kūrybos pamoka. Drąsų Vilniaus savivaldybės žingsnį itin palankiai priėmė pradinių klasių mokytojai. Paskelbus atvirą kvietimą, bandomojoje „Informatikos ir technologinės kūrybos ugdymo programoje“ dalyvauti nusprendė net 145 pedagogai, kurie ne tik įsipareigojo vesti tokią pamoką bent kartą per savaitę, bet ir stiprinti informatikos ir technologinės kūrybos įgūdžius.

ILGALAIKIAI IT MOKYMAI MOKYTOJAMS

Iš visų Vilniaus miesto mokyklų, kurios dalyvauja šioje programoje, bent po vieną mokytoją kartu dalyvauja ir ilgalaikiuose mokymuose. Juos pabaigę, mokytojai gebės integruoti informatiką į atskirus dalykus arba turėti atskirą informatikos pamoką pradiniame ugdyme.

SMALSUMAS TECHNOLOGIJOMS VIRSTA PRAKTINIAIS ĮGŪDŽIAIS

Vaikai, mokydamiesi informatikos ir technologinės kūrybos, smalsumą technologijoms paverčia praktiniais įgūdžiais – įvaldo įvairias skaitmeninės kūrybos priemones: kūrybinį programavimą ar virtualios realybės kūrimą, išbando ir dirbtinio intelekto kūrimo pagrindus, ugdosi problemų sprendimų įgūdžius, vysto kritinį bei loginį mąstymą.

Programą kartu su Vilniaus Švietimo pažangos centru inicijavo technologijų kompanija „Devbridge“. Ją kuria bei įgyvendina „Teachers Lead Tech“ komanda, kuri suteiks pradinių klasių mokytojams įgūdžius ir turinį šioms pamokoms vesti.

Apie visa tai – jau lapkričio 21 d. 11.00 val. – GELTONOJO KANALO lektoriai laukia kiekvieno parodos MOKYKLA 2020 lankytojo!

Virtualią parodą MOKYKLA 2020 organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Nacionalinės švietimo agentūra bei „Litexpo“. Paroda vyks lapkričio 20–21 d.

Dalyvavimas parodoje – nemokamas!

Parodos programairregistracija.

Visą informaciją apie parodą sekite tinklapyje PARODAMOKYKLA.LT