RENKITE „MOBILIOSIOS STUDIJOS“ VEIKLAS!

Virtuali paroda MOKYKLA 2020 kviečia švietimo bendruomenę (mokytojus, dėstytojus, vadovus švietimo ekspertus ir kt.) prisijunti prie renginių programos ir organizuoti savo užsiėmimus MOBILIOJOJE STUDIJOJE!

KAS YRA MOBILIOJI STUDIJA?

„Mobilioji studija“ – tai atskiras parodos transliacijų kanalas, kuriame norintys, švietimo, edukologijos lauke besidarbuojantys, asmenys gali pasiūlyti diskusiją, paskaitą ar pristatymą aktualia tema ir tai realizuoti lapkričio 20-21 dienomis vykstančios parodos metu.

KĄ REIKIA PADARYTI?

Norintys organizuoti savo veiklą, kuri bus transliuojama „Mobiliosios studijos“ kanalu, iki spalio 29 d. turi užpildyti anketą (žr. apačioje), pateikdami savo asmeninius duomenis, planuojamos veiklos pavadinimą, aprašymą bei tikslinę auditoriją.

„Mobiliosios studijos“ PROGRAMOS LAIKAI – RIBOTI, pirmenybė teikiama greičiau pateikusiems prašymus, tad nieko nelaukdami skubėkite pildyti anketą ir susitiksime MOKYKLA 2020!

Parodos „Mokykla 2020“ organizatoriai, atsižvelgdami į epidemiologinę situaciją šalyje, praneša, kad paroda š. m. lapkričio 20–21 dienomis vyks nuotoliniu būdu ir kviečia į pirmąją tokią virtualią švietimo inovacijų parodą:

PROGRAMA ir REGISTRACIJA renginių dalyviams.

ANKETA ORGANIZUOTI MOBILIOSIOS STUDIJOS VEIKLAS :